29 września 2020

Dadźbog, Franciszek, Michalina

WOŚP w Zespole Szkół Publicznych nr 2 PDF Drukuj Email
sobota, 13 sierpnia 2011 08:26

Oprócz tego odbywała się zbiórka do puszek. Nasze zaangażowanie przyniosło wymierne efekty. Uzbieraliśmy 768,20 zł, co dało nam I miejsce wśród szkół w mieście. Warto podkreślić, że poprzez udział w tego typu akcjach kształtujemy wrażliwość uczniów na potrzeby innych ludzi, wyrabiamy postawę bezinteresowności, wdrażamy młodzież do pracy społecznej.

Poprawiony: niedziela, 27 stycznia 2013 10:12