24 października 2020

Antoni, Filip, Hortensja, Marcin, Rafał

Świetlica szkolna ciągle pięknieje. PDF Drukuj Email
piątek, 01 lutego 2013 20:47

Świetlica w naszej szkole, to miejsce odwiedzane przez ogromną liczbę dzieci, a przez to również przez wielu rodziców. Wychowawczynie tam pracujące dbają o piękny wystrój oraz miłą, życzliwą atmosferę.
Jesteśmy ogromnie szczęśliwe, że w tym roku szkolnym nasza świetlica bardzo się zmieniła.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu pań, które chcą stworzyć dzieciom jak najlepsze warunki do odpoczynku po lekcjach, dzięki bardzo hojnej Radzie Rodziców oraz dzięki wsparciu Dyrekcji naszej szkoły wizerunek świetlicy bardzo się zmienił.
Udało nam się w tym roku pięknie wymalować wszystkie pomieszczenia, wymienić większość starych, zniszczonych mebli na nowe, zamontować rolety w oknach.
Wszystko to sprawiło, że dzieci lepiej się czują w odnowionych pomieszczeniach, a rodzice dostrzegają pozytywne zmiany.
Oczywiście to nie koniec zmian i nowych inwestycji, mamy jeszcze wiele planów i będziemy w miarę możliwości konsekwentnie je realizować.
Jolanta Maj

Poprawiony: piątek, 19 kwietnia 2013 15:44