31 października 2020

Antoni, Antonina, August, Łukasz, Urban

„Liczy się sport” – zawody sportowe w świetlicy szkolnej. PDF Drukuj Email
niedziela, 15 grudnia 2013 13:10

W ramach programu promującego zdrowy styl życia, wychowawcy świetlicy zorganizowali dla swoich podopiecznych zawody sportowe. Odbyły się one 27.XI.2013 r. na obiektach naszej szkolnej hali sportowej. Od samego początku przygotowania budziły wiele emocji wśród dzieci. Zgłosiło się bardzo wielu chętnych, bo 28 uczestników, w różnym wieku i różnej płci. Świadczy to, że nasze dzieciaki lubią sport i zdrową rywalizację. Równo o godzinie 13.00 wszyscy ubrani w sportowe stroje pod opieką wychowawców udali się do hali sportowej. Ci, którzy nie brali bezpośrednio udziału w zawodach mogli kibicować swoim kolegom i koleżankom. Emocje były ogromne, rywalizacja zacięta, ale zdrowa, bo to w sporcie przecież najważniejsze.

Po licznych konkurencjach udaliśmy się wszyscy do świetlicy, a tam… niespodzianki. Były liczne nagrody, które dzieciaki z niecierpliwością rozpakowywały, był też poczęstunek, bo spalone kalorie trzeba uzupełniać. Dzieci zmęczone, ale zadowolone mogły wreszcie odpocząć, pobawić się nowymi zabawkami oraz zjeść słodką przekąskę. Wszystkie zgodnie stwierdziły, że na przyszły rok już szykują formę.
Jolanta Maj

Poprawiony: niedziela, 15 grudnia 2013 13:19