20 października 2020

Irena, Kleopatra, Wendelin, Witalis

Karnawałowo w świetlicy szkolnej. PDF Drukuj Email
sobota, 25 stycznia 2014 19:42

Zakończyła się zimowa przerwa świąteczna, dzieci wróciły do szkoły. Wychowawcy świetlicy zadbali o to, aby ten radosny, świąteczny nastrój trwał nadal, mamy przecież karnawał. Poranne i popołudniowe zajęcia w świetlicy nawiązywały swoją tematyką właśnie do karnawału.
Zapoznałyśmy dzieci z tradycjami bali karnawałowych, czytając wiele ciekawostek z różnych źródeł, oglądając ciekawe zdjęcia i ilustracje. Tuż przed feriami w naszej szkole będzie organizowany bal dla najmłodszych, jak i starszych uczniów. Zajęcia plastyczne w świetlicy to wspaniała okazja, aby wykonać ciekawe maski oraz inne ozdoby karnawałowe. Dzieci pracowały z ogromnym zaangażowaniem, czego dowodem jest wystawa prac oraz pięknie przystrojona świetlica. Maski będzie można wykorzystać właśnie na szkolnym balu. A może w świetlicy również zorganizujemy mały bal karnawałowy?
Jolanta Maj

Poprawiony: sobota, 25 stycznia 2014 19:47