29 października 2020

Euzebia, Franciszek, Teodor, Wioletta

Świątecznie i nastrojowo w naszej świetlicy. PDF Drukuj Email
wtorek, 13 stycznia 2015 13:59

Święta Bożego Narodzenia to niezwykle ciepły, rodzinny i serdeczny czas dla wszystkich. Taką atmosferę dało się również odczuć w świetlicy szkolnej. Przede wszystkim sprawiły to piękne dekoracje, nad którymi dzieci chętnie pracowały dużo, dużo wcześniej. Wspólnie robiliśmy łańcuchy, gwiazdki i śnieżynki, które ozdobiły okna. Dzieci wykonały piękne choinki, postacie Mikołaja na różne sposoby, pachnące stroiki i wiele innych świątecznych motywów. Czytaliśmy wspólnie świąteczne baśnie i opowiadania. Słuchaliśmy kolęd, oglądaliśmy nastrojowe filmy. Nasza świetlica stała się bajkowym, przytulnym miejscem, aż szkoda, że magia świąt już minęła. Teraz dzieci wracają do szkoły wypoczęte i gotowe do dalszych wyzwań, a w świetlicy… nadal trwa świąteczny nastrój. Mamy nadzieję, że kiedy znikną świąteczne dekoracje - ciepła, serdeczna atmosfera zostanie z nami do końca roku.
Jolanta Maj