24 października 2020

Antoni, Filip, Hortensja, Marcin, Rafał

Najlepsza na świecie jest moja mama PDF Drukuj Email
czwartek, 11 czerwca 2015 13:15

Pod takim hasłem przeprowadzono 21 i 22 maja cykl zajęć świetlicowych. Na początku dzieci opowiadały o swoich mamach, rysowały ich portrety i uzasadniały, dlaczego ich mama jest najlepsza. Następnie pracowaliśmy z tekstem, czytaliśmy wiersze, opowiadania, w których przewijał się motyw mamy. Była też praca z komputerem, to właśnie przy pomocy Internetu redagowaliśmy życzenia do laurek. Wykonanie pięknych kartek oraz okolicznościowej gazetki w świetlicy było zakończeniem naszych zajęć. Dzieci bardzo chętnie brały udział w proponowanych zadaniach, wykonywały je starannie i dokładnie. Dzięki temu mogły doskonalić swoje umiejętności: czytania, pisania, rysowania. A co najważniejsze mogły wykonać drobny upominek dla swojej mamy, a jej radość i uśmiech są dla każdego dziecka bezcenne.
Jolanta Maj