1 października 2020

Podwórko NIVEA w budowie. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Eliza Różycka
piątek, 24 lipca 2015 11:33

20 lipca, na terenie Zespołu Szkół Publicznych nr 2, rozpoczęła się niecierpliwie wyczekiwana i wymarzona przez dzieci budowa Podwórka Nivea. 18 lipca na teren szkoły zostały zwiezione wszystkie jego elementy  i od poniedziałku ekipa  budowlana  zaczęła przygotowywać teren pod montaż urządzeń. Gdy miejsce zostało odpowiednio zabezpieczone pracownicy rozpoczęli ustawianie i zamocowywanie  podwórkowych elementów.

Do końca tygodnia  prace zostaną zakończone i „Podwórko NIVEA”  już na stałe wpisze się w krajobraz szkoły i osiedla. Stanie się retro-nowoczesnym placem zabaw, który za pomocą zastosowanych elementów będzie odpowiadał na potrzeby dzieci w różnym wieku oraz nawiązywał do klasycznych zabaw, popularnych w czasach dzieciństwa współczesnych rodziców, takich jak: gra w klasy, skakanka lub zabawa na trzepaku. Dzięki temu, miejsce to będzie czymś więcej niż tradycyjnym placem zabaw dostępnym wyłącznie dla dzieci. „Podwórko NIVEA” to jedyne takie miejsce, gdzie rodzice będą mogli aktywnie uczestniczyć w zabawie, którą sami doskonale pamiętają ze swojego dzieciństwa. Elementy obecne w Rodzinnych Miejscach Zabaw zostaną przystosowane zarówno dla dużych jak i małych, co jeszcze lepiej pozwoli zintegrować rodzinę i zapewni jej niezapomniane przeżycia.

Poprawiony: sobota, 25 lipca 2015 09:26