24 października 2020

Antoni, Filip, Hortensja, Marcin, Rafał

Tradycja Halloween w świetlicy szkolnej PSP 14 w Ostrowcu Św. PDF Drukuj Email
niedziela, 08 listopada 2015 16:19

Już po raz kolejny w przed dzień święta zmarłych, w naszej  świetlicy panowała atmosfera strachu, mroku i tajemniczości. Wszystko za sprawą uczniów naszej szkoły, którzy w przebraniach czarownic, duchów i mrocznych postaci zza światów, ciekawie  prezentowali się w czwartkowe popołudnie w naszej bawialni. Najbardziej zadowolone z Halloween były dzieci z klas młodszych, które wspólnie pląsały w rytmach skocznej  muzyki i próbowały straszyć swoimi makabrycznymi makijażami. Bywalcy świetlicy wykonali szereg rysunków o tematyce Halloween, z których największą popularnością cieszyły się różne sposoby ujęcia motywu dyni. Efektem pracy naszych podopiecznych, jest wystawka najciekawszych prac  tematycznych, która uatrakcyjniła znakomitą zabawę w świetlicy. Uczniowie byli bardzo zadowoleni, pełni wrażeń i dobrej zabawy.
Edyta Kowalska, Jolanta Maj