28 października 2020

Juda, Szymon, Tadeusz, Wszeciech

Nasze „świetliczaki” uwielbiają pluszaki. PDF Drukuj Email
niedziela, 13 grudnia 2015 13:55

Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzimy 25 listopada już od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś świętował swoje setne urodziny. Nasza szkolna świetlica od kilku lat również celebruje to święto. Nasze „świetliczaki” uwielbiają pluszaki. Mają ich dużo w domu i chętnie przynoszą do świetlicy, aby zaprezentować innym dzieciom tego ulubionego i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Miś to jedna z ważniejszych zabawek naszych pociech. Cały tydzień poprzedzający to święto mieliśmy cykliczne zajęcia dotyczące misiów. Dzieci przynosiły swoje ulubione maskotki, ulubione książki opisujące misiowe historie. Zajęcia te były okazją do głośnego czytania i wielu prac plastycznych, a co za tym idzie ćwiczeń mamualnych. Dzieci kolorowały gotowe szablony misiów, bawiły się w projektantów zabawek, wyszukiwały informacje w Internecie. Efektem tych wszystkich zajęć jest piękna gazetka ścienna oraz wystawa wszystkich prac. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia.
Jolanta Maj