28 października 2020

Juda, Szymon, Tadeusz, Wszeciech

Świąteczny nastrój w naszej świetlicy. PDF Drukuj Email
środa, 20 stycznia 2016 10:07

Święta Bożego Narodzenia to niezwykle ciepły, rodzinny i serdeczny czas dla wszystkich. Taką atmosferę dało się również odczuć na długo przed świętami w świetlicy szkolnej. Przede wszystkim sprawiły to piękne dekoracje, nad którymi dzieci pracowały wspólne ze swoimi wychowawczyniami. Robiliśmy łańcuchy, gwiazdki i śnieżynki, które ozdobiły salę świetlicy i bawialni. Dzieci wykonały piękne choinki, postacie Mikołaja na różne sposoby, pachnące stroiki i wiele innych świątecznych motywów. Czytaliśmy wspólnie świąteczne baśnie i opowiadania. Słuchaliśmy kolęd, oglądaliśmy nastrojowe filmy. Nasza świetlica stała się bardzo pięknym i świątecznym miejscem. Prezentowane zdjęcia pokazują, jakie talenty drzemią w naszych pociechach. Niejednokrotnie odkryte dopiero przez panie w świetlicy. Mamy nadzieję, że kiedy znikną świąteczne dekoracje - ciepła, serdeczna atmosfera będzie na stałe gościła w świetlicy. Nasze dzieci są miłe, życzliwe i uprzejme wobec siebie. Staramy się wszyscy, aby tak było zawsze nie tylko przy okazji świąt czy szkolnych uroczystości.
Jolanta Maj