22 października 2020

Filip, Halka, Kordelia, Przybysława, Sewer

Nowy rok szkolny w naszej świetlicy. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 03 października 2016 18:38

Rozpoczął się nowy rok szkolny 2016/2017.  Świetlica szkolna w  Szkole Podstawowej nr 14  już od pierwszego dnia rozpoczęła swoją działalność. Dzieci z ochotą przystąpiły do wykonywania różnych prac proponowanych przez wychowawczynie w ramach pozalekcyjnych zajęć świetlicowych. W związku z dniem głośnego czytania, zorganizowano tydzień, kiedy uczniowie wspólnie z wychowawcami czytali wiersze i  teksty prozatorskie  o tematyce jesiennej. Z kolei, najmłodsi uczniowie z klas 1-3 bardzo chętnie kolorowali kolorowanki przedstawiające nadchodzącą jesień, wykonywali także przestrzenne prace plastyczne, które tworzą obecnie różnobarwną wystawkę tematyczną.

Dzięki takim zajęciom w świetlicy zapanował  klimat prawdziwej, polskiej jesieni. Jeszcze planujemy prace plastyczne z kasztanami, kolorowymi liśćmi, owocami dzikiej róży i jarzębiny. Mamy nadzieję, że dzieci będą mogły tu zrealizować wszystkie swoje twórcze pomysły oraz odkrywać swoje talenty i zdolności.
Edyta Kowalska
Jolanta Maj