9 marca 2021

Dominik, Franciszka, Katarzyna, Mścisława

Ekologiczna torebka. PDF Drukuj Email

Nasza szkoła zajmuje się edukacją ekologiczną od wielu lat.  Podejmując wszelkie działania chcemy dzielić się swoimi umiejętnościami  i upowszechniać wartości proekologiczne wśród Małych i Dużych, w związku z tym zachęcamy uczniów i ich rodziców do udziału w tych przedsięwzięciach. Jedno z nich, to konkurs  „ Ekologiczna torba na zakupy”, który  zaowocował wspaniałymi pracami . Powstały bardzo atrakcyjne torby z surowców wtórnych, że nie jeden producent  by się nie powstydził. Do konkursu przystąpiły : Majewska Zosia 0 b, Ptasińska Zosia 0b, Kordos Hania 0b, Kogut Karolinka 0b, Stasica Julia 0b, Staniszewska Maja 0b, Karczewska Natalia 0b, Bontur Karol 0b, Kargul Zuzia 0b, Haba Gabrysia 0b, Lepiarz Wojtek 0c, Kiec Gabrysia 2a, Bielecka Lena 2a, Masternak Hubert 2c, Szklarska Julia 2c, Kordos Jan 2d, Paszkiel Sebastian 2e, Kłonica Helenka 2e, Chmielewska Zuzia 2e, Soroka Maja 2e, Wójcik Kacper 2f, Sowicki Tomasz 2f . Wybór był tak trudny, że  organizatorki konkursu p. Jolanta Niedziela, p. Jolanta Wielgus i p. Beata Darnowska postanowiły przydzielić małym projektantom same pierwsze miejsca. Gratulujemy wszystkim, którzy zmierzyli się z tym niełatwym zadaniem.