9 marca 2021

Dominik, Franciszka, Katarzyna, Mścisława

Szkolny Konkurs Matematyczny PDF Drukuj Email

28 marca 2017 roku odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny uczniów klas III pod hasłem: „Jestem mistrzem w rozwiązywaniu zadań tekstowych”. W zmaganiach uczestniczyło 22 uczniów – najlepszych matematyków z pięciu klas trzecich naszej szkoły. Należało rozwiązać 11 zadań. Zadania były o różnym stopniu trudności( za 1 pkt., 2pkt., 3pkt. ). Łącznie można było uzyskać 21 pkt.  Po sprawdzeniu prac wyłoniono 2 laureatów, którzy zdobyli po 20 punktów. Są to: Marcelina Langa z klasy III b oraz Mikołaj Mrozowski z klasy III d. Ci uczniowie będą reprezentowali naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym, który odbędzie się w kwietniu w PSP nr 1. Trzymamy kciuki i życzymy sukcesów!

A oto pozostali uczestnicy konkursu:
Klasa III a - Mazur Jakub, Bronikowski Ernest, Bochenek Oliwia, Kasprzyk Julia, Walczyk Aleksander
Klasa III b - Krześniak Maksymilian , Zaczek Kacper, Paźnik Zuzanna, Kałuża Olaf
Klasa IIIc - Jop Michał, Bryk Jakub, Starachowski Mateusz, Baradziej Oliwer, Bartkiewicz Olaf
Klasa III d - Kowalski Filip, Miśkiewicz Dawid, Frańczak Dawid, Domagała Kacper
Klasa IIIe - Kapusta Kryspin, Kowalski Konrad
Konkurs przygotowały i przeprowadziły nauczycielki klas II: Beata Buduła i Urszula Rafałkowska.