1 października 2020

Danuta, Igor, Jan, Remigiusz

Dzień pełen wrażeń. PDF Drukuj Email
środa, 03 maja 2017 16:53

Pierwszego dnia, zaraz  o świętach klasa 1a ze swoimi wychowawcami: p. Anną Siporską, p. Barbarą Kędzierską i p. Arkadiuszem Jeruzalem zrobiła sobie jeszcze jeden dzień wolnego od zajęć w szkole udając się na wycieczkę do Castoramy. Tam dzieci wzięły udział w warsztatach edukacyjnych „Majsterkowo” rozwijając swoją wyobraźnię, umiejętności manualne i pasję do majsterkowania. Pod opieką instruktora uczniowie składali i sklejali z ogromnym zaangażowaniem i w skupieniu duży samochód ciężarowy a potem ozdabiali osłonkę na doniczkę. Po warsztatach, wszyscy udali się do pobliskiej mobilnej pizzerni na małe co nieco a po nabraniu sił młodzi majsterkowicze z ogromną ochotą wskoczyli do basenu aby kontynuować naukę pływania.

Dzień wypełniony tak różnorodnymi zajęciami minął bardzo szybko ale dostarczył bardzo dużo wrażeń i nowych umiejętności. Wychowawcy dziękują p. Marioli Chabie za dodatkową pomoc dzieciom podczas zajęć oraz p. Pawłowi i p. Ewelinie Adamskim za zorganizowanie warsztatów.

Poprawiony: czwartek, 04 maja 2017 04:41