1 października 2020

Danuta, Igor, Jan, Remigiusz

Warsztaty plastyczne w BWA PDF Drukuj Email
poniedziałek, 12 czerwca 2017 07:31

W dniu 18 maja uczniowie klasy 2a wraz z wychowawczyniami p.Urszulą Rafałkowską i p. Edytą Kłos odbyli wycieczkę do BWA w Ostrowcu Św. Wycieczka rozpoczęła się od zwiedzania wystawy o nazwie "Pomiędzy" autorstwa Jowity Mormul, Konrada Hajdamowicza i Artura Bartkiewicza. Uczniowie z wielkim zaciekawieniem oglądali wernisaż i zadawali liczne pytania odnoszące się do rejestracji obrazów. Następnie dzieci w związku ze zbliżającym się Dniem Matki wzięły udział w warsztatach plastycznych. Własnoręcznie wykonywały dla swoich mam unikatowe prezenty. Były to kolorowe kwiaty z wplecionym sercem umieszczone w metalowych doniczkach. Prace prezentowały się pięknie. Dzieci wykonały je z dużą starannością i zaangażowaniem. Na zakończenie wszyscy udali się na lody i w doskonałych humorach powrócili do szkoły.

Poprawiony: piątek, 16 czerwca 2017 12:22