1 października 2020

Danuta, Igor, Jan, Remigiusz

Sercem za serce – Święto Mamy i Taty w klasie 2e PDF Drukuj Email

W czwartkowe popołudnie 25 maja 2017 r. dzieci z klasy 2e z wychowawczynią Jolantą Wielgus i Rodzicami  uczniów świętowały Dzień Mamy i Taty. Słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Po wspaniałych występach,  w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie w wierszach i śmiesznych scenkach,  zdolności wokalne i taneczne prezentując wspaniale zumbę ,  na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym  dzieci złożyły życzenia i wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane techniką origami  laurki  oraz obrazy przedstawiające kwitnące bzy wykonane z krepiny i zaprosiły na poczęstunek.

Był on inny niż zwykle, bo złożony z owocowych przysmaków w myśl realizowanego w szkole projektu zdrowego jedzenia. Przed rodzicami czekało wiele wyzwań np. odnalezienie spośród serc wizerunku swojej pociechy.  Atmosfera tej uroczystości była podniosła,  ale i bardzo radosna.  Przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze. Wzruszeń , serdeczności i uśmiechów nie było końca. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.
Jolanta Wielgus