1 października 2020

Danuta, Igor, Jan, Remigiusz

Zajęcia otwarte w 2 a PDF Drukuj Email
poniedziałek, 12 czerwca 2017 07:41

Dzień Matki w klasie 2a obchodzony był w szczególny sposób. W dniu 25 maja mamy zostały zaproszone na zajęcia otwarte przez dzieci oraz wychowawczynie p. Urszulę Rafałkowską i p. Edytę Kłos. Zajęcia dotyczyły tego, jak dzieci spostrzegają swoje mamy, w jaki sposób się do nich zwracają, jak dużo wiedzą na temat ich zainteresowań oraz sposobu spędzania wolnego czasu. Dzieci wypowiadały się na temat tego, za co kochają swoje mamy. W trakcie zajęć uczniowie zaprezentowali program artystyczny składający się z wierszy i piosenek. Wykonały również "Pomocną dłoń"  na której umieścili propozycję, w jaki sposób mogą pomóc swojej zapracowanejmamie. Na zakończenie zajęć dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane upominki w podzięce za trud wychowania oraz miłość, którą otrzymują od swoich mam.

Uczniowie stworzyli serdeczną, miłą i odświętną atmosferę. Wszystkie mamy były dumne ze swoich pociech. Uśmiech na ich twarzach oraz gromkie brawa świadczyły o radości a występujące i wypowiadające się dzieci wzbudziły wśród mam duże wzruszenie i emocje.

Poprawiony: piątek, 16 czerwca 2017 12:22