1 października 2020

Danuta, Igor, Jan, Remigiusz

Dzień Dziecka w Fiku - Miku. PDF Drukuj Email

Dzieci z klasy 2a Dzień Dziecka spędziły w wyjątkowy sposób. Wraz z wychowawczyniami: p. Urszulą Rafałkowską i p. Edytą Kłos w dniu 1 czerwca   udały się do sali zabaw Fiku - Miku w Ostrowcu Św. Jest to plac zabaw, gdzie dzieci mogą miło i pożytecznie spędzać czas. Tor przeszkód ze zjeżdżalnią do basenu z piłeczkami, plac zabaw do wielkich skoków i zabaw, duża przestrzeń na bieganie - to część atrakcji, jaka czekała na naszych milusińskich. Obiekt jest dostosowany do wymagań i potrzeb dzieci w różnym wieku, toteż każdy znalazł coś dla siebie i aktywnie spędzał czas zaspokajając tym samym naturalną w tym wieku potrzebę ruchu. Po udanej zabawie na dzieci czekał poczęstunek. Po prawie 2 - godzinnej zabawie wróciliśmy do szkoły.

Ta niespodzianka jaką przygotowali dzieciom rodzice dostarczyła im niezapomnianych wrażeń.