9 marca 2021

Dominik, Franciszka, Katarzyna, Mścisława

„Czytam - może przeczytasz i Ty?” PDF Drukuj Email

„Czytam - może przeczytasz i Ty?” – taki tytuł nosił konkurs przeznaczony dla uczniów klas czwartych zorganizowany przez nauczycielki: Renatę Łodej, Renatę Skruchę oraz Ewę Bieńkę. Zadaniem uczniów przystępujących do zmagań konkursowych było przygotowanie wizualnej prezentacji oraz krótkiego ustnego wystąpienia na temat ulubionej książki, którą warto polecić innym. Zadania tego podjęło się jedenaścioro czwartoklasistów.

26 kwietnia 2017r. uczestnicy konkursu zaprezentowali zgromadzonej w sali teatralnej publiczności oraz komisji konkursowej interesujące prezentacje multimedialne, plakaty oraz wystąpienia przybliżające treść wybranych przez siebie lektur. Jury wyłoniło zwycięzców. Pierwsze miejsce zdobyła Aleksandra Kwapisz z klasy IV a. Wszyscy młodzi, ambitni czytelnicy nagrodzeni zostali gromkimi brawami, dyplomami i słodkimi niespodziankami.