20 września 2019

Dionizy, Faustyna, Irena, Oleg

To był bardzo dobry rok... PDF Drukuj Email
wtorek, 27 czerwca 2017 19:44

Tak, tak – już czerwiec, a więc w naszej świetlicy pora zakończyć ostatnie przedsięwzięcia, gdyż wkrótce rozpoczną się wakacje .
Dzieci coraz częściej mówią już i marzą o letnim wypoczynku. Dlatego wspólnie z naszymi podopiecznymi  podjęłyśmy inicjatywę twórczej pracy dziecięcej, gdzie uczniowie wyklejali łódki i statki pływające po morzu lub jeziorze, które odzwierciedlają chęć spędzenia wakacji gdzieś na wodzie. Dzieci pamiętały także o Dniu Taty, który przypada 23 czerwca. Z tej okazji wykonały okolicznościowe laurki w formie eleganckich koszul z krawatami, które ozdobiły świetlicową tablicę. Uczniowie bardzo chętnie opowiadali także o tym, jak spędzają wolny czas ze swoimi tatusiami oraz śpiewali i recytowali wiersze i piosenki dla nich.
I tak oto rok szkolny 2016/2017 dobiega końca. W świetlicy szkolnej także pora na podsumowania...
Był to bardzo pracowity i naprawdę udany rok. Wspólnie z dziećmi zrealizowałyśmy wiele wartościowych projektów, które miały na celu kształtowanie postaw i umiejętności dzieci w wielu wymiarach i dziedzinach życia. Dzięki współpracy z Dyrekcją, Gronem Pedagogicznym, Panią Pedagog, Wychowawcami oraz Radą Rodziców,  podejmowałyśmy szereg twórczych inicjatyw.
Dziękujemy bardzo serdecznie Wszystkim za wyrozumiałość, pomoc i wszelkie wsparcie. Rozstajemy się na dwa miesiące z naszymi ukochanymi podopiecznymi.
Życzymy im zdrowych i bezpiecznych wakacji, pełnych przygód i cudownych wrażeń. Zapraszamy do naszej świetlicy we wrześniu, liczymy na nowe pomysły i inicjatywy.
Edyta Kowalska
Jolanta Maj