20 września 2019

Dionizy, Faustyna, Irena, Oleg

Papierowa sztuka: Dzień Ojca i pierwsze przygotowania do wakacji PDF Drukuj Email
wtorek, 27 czerwca 2017 19:47

Miło minął Dzień Dziecka, zbliżał się wielkimi krokami Dzień Ojca, pierwszy dzień lata i wyczekiwane przez uczniów wakacje. Dzieci w świetlicy szkolnej przygotowywały się do tych radosnych chwil. Czując gorące promienie słońca, rozmawialiśmy o planach wakacyjnych i jak należy postępować, by miło i bezpiecznie spędzić czas. Dzieci dowiedziały się, jak należy udzielać pierwszej pomocy. Marząc o dalekich podróżach, dzieciaki tworzyły papierowe żaglówki, papierową plażę oraz czapeczki na głowę. Dzieci nie zapomniały jednak o swych ojcach. Kochanym Tatusiom z okazji Dnia Ojca wykonały laurki i przestrzenne pocztówki ''koszule z krawatem”. Kochanym Tatom z okazji ich święta życzymy 100 lat w szczęściu i pomyślności, a ze szkołą żegnamy się na czas udanych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.