Dziś jest:

Piątek
20 września 2019

Imieniny obchodzą:
Dionizy, Faustyna, Irena, Oleg

Do końca roku zostało
103 dni

Sondy

Ile czasu poświęcasz na naukę?
 

Logowanie



Koła Przedmiotowe PDF Drukuj Email
Koło origamii II A poniedziałek 1330– 1415 A. Siporska
Koło teatralne II B poniedziałek 1330– 1415 J. Niedziela
Koło muzyczne 1 E wtorek 800 – 845 B. Słapek
Koło flażoletowe II A wtorek 1045– 1130 A. Siporska
Zajęcia plastyczne w technice origamii I A wtorek 1245 – 1330 A. Siporska
Koło teatralne II B wtorek 1330– 1415 J. Niedziela
Zajęcia pogłębiające wiedzę, wrażliwość, kreatywność i myślenie. II C środa 855 – 940 I. Sidor
Zajęcia stymulujące rozwój zainteresowań. I D środa 1045– 1130 M. Sadrak
Zespół Promyki II A środa 1330– 1415 A. Siporska B. Darnowska
Zajęcia rozwijające matematyczno - przyrodnicze III C środa 1425 -1510 J. Wielgus
Zajęcia matematyczno - przyrodnicze III D czwartek 1245 – 1330 B. Buduła
Zespół Arabeska III A, III B czwartek 1330– 1415 B. Darnowska
Nowoczesne technologie informatyczne II A piątek 1045– 1130 B. Darnowska
Zajęcia rozwijające – koło matematyczne III A piątek 1245 – 1330 U. Rafałkowska
Zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne III B piątek 1245 – 1330 B. Czyż
Zespół Arabeska IV-VI piątek 1245 – 1330 B. Darnowska
Koło polonistyczne – konsultacje językowe V D poniedziałek 800 – 845 M. Podlach
Koło ortograficzne  - koło recytatorskie (co 2 tygodnie) V C poniedziałek 1335– 1420 M. Podlach
Konsultacje językowe V A wtorek 800 – 845 E. Bieńka
Koło ortograficzne  - koło recytatorskie V C wtorek 855 – 940 M. Podlach
Konsultacje polonistyczne V B wtorek 855 – 940 R. Skrucha
Koło historyczno-obywatelskie VI czwartek 1330– 1415 E. Bieńka
Konsultacje polonistyczne IV czwartek 1335– 1420 M. Guzek
Konsultacje polonistyczne VI B, VI C czwartek 1425 -1510 M. Guzek
Konsultacje polonistyczne VI A. VI D piątek 1335– 1420 R. Skrucha
Konsultacje językowe (j. angielski) IV-V poniedziałek 855 – 940 A. Witkowska
Konsultacje językowe IV A wtorek 800 – 845 A. Maj
Konsultacje językowe IV-VI wtorek 1425 -1510 B. Kosikowska
Konsultacje językowe IV A środa 800 – 845 I. Suder
Koło językowe II B, III A środa 1245 – 1330 I. Suder
Koło języka angielskiego VI B, VI C czwartek 710 – 755 B. Kosikowska
Konsultacje językowe (j. angielski) V C piątek 1145 – 1230 A. Witkowska
Konsultacje z języka angielskiego VI C piątek 1425 -1510 D. Kurzyńska
Konsultacje językowe VI A piątek 1245 – 1330 A. Maj
Koło przyrodnicze VI środa 710 – 755 G. Pastuszka
Koło przyrodnicze VI piątek 710 – 755 G. Pastuszka
Koło przyrodnicze IV - VI piątek 1245 – 1330 A. Synowiec
Koło matematyczne VI wtorek 1425 -1510 A. Podolak
Koło matematyczne V środa 800 – 845 K. Suska
Koło matematyczne VI C środa 1045– 1130 E. Różycka
Koło matematyczne IV piątek 800 – 845 D. Małecka
Koło matematyczne VI C piątek 1245 – 1330 E. Różycka
Koło plastyczne IV-VI wtorek 1425 -1510 M. Tokarska
Zespół wokalny TUTTI ( 2 godz.) II-VI poniedziałek 1330-1510 M. Nowakowska-Mazur
Zajęcia sportowe IV poniedziałek 800 – 845 S. Góra
Zajęcia sportowe V D poniedziałek 800 – 845 A. Jeruzal
Zajęcia sportowe V D wtorek 800 – 845 M. Stawecki
Zajęcia sportowe V D środa 800 – 845 M. Stawecki
Zajęcia sportowe I-VI środa 1245 – 1330 C. Mirski
Zajęcia sportowe V D czwartek 800 – 845 A. Jeruzal
Zajęcia sportowe I-VI czwartek 800 – 845 C. Mirski
Zajęcia sportowe V D piątek 800 – 845 S. Góra
Koło twórczośći uczniowskiej IV-VI poniedziałek 1425 -1510 I. Abramczyk
Koło przygotowujące do I Komunii II poniedziałek 1425 -1510 M. Stępień
Piłka nożna V A, V B poniedziałek 1515 – 1600 M. Oszczudłowski
Koło biblijne VI wtorek 1330– 1415 M. Stępień
Koło robotyki środa 1425 -1510 M. Oszczudłowski