Dziś jest:

Piątek
20 września 2019

Imieniny obchodzą:
Dionizy, Faustyna, Irena, Oleg

Do końca roku zostało
103 dni

Sondy

Ile czasu poświęcasz na naukę?
 

Logowanie



Grono Pedagogiczne PSP 14
Grono Pedagogiczne PSP 14 PDF Drukuj Email

 

DYREKTOR ZSP 2 - PUBLICZNA SZKOŁA  PODSTAWOWA NR 14 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. ORLĄT LWOWSKICH

 

  • mgr Katarzyna Goworek

 

WICEDYREKTORZY  SZKOŁY

 

  • mgr Jolanta Klauzińska
  • mgr Adam Nowak

 

PEDAGOG:

  • mgr Elżbieta Orczyk

NAUCZYCIELE KLAS  "0" i I-III  (edukacja wczesnoszkolna)

  • mgr Eliza Adamska
  • mgr Beata Buduła
  • mgr Barbara Czyż
  • mgr Jolanta Bugajska
  • mgr Beata Darnowska
  • mgr Barbara Kędzierska
  • mgr Edyta Kłos
  • mgr Izabella Kolasa
  • mgr Anna Kosiarz
  • mgr Irena Łucka
  • mgr Paulina Małkiewicz
  • mgr Jolanta Niedziela
  • mgr Małgorzata Połetek
  • mgr Urszula Rafałkowska
  • mgr Małgorzata Sadrak
  • mgr Iwona  Sidor
  • mgr Anna  Siporska
  • mgr Bożena Słapek
  • mgr Elżbieta Soja
  • mgr Wioletta Szymańska
  • mgr Jolanta  Wielgus
  • mgr Krystyna  Winczewska

NAUCZYCIELE KLAS IV - VI

Język polski:

  • mgr Ewa Bieńka
  • mgr Małgorzata Guzek
  • mgr Mariola Podlach
  • mgr Renata Skrucha
  • mgr Sławomir Stawiński

Język angielski:

  • mgr Barbara Kosikowska
  • mgr Marzena Kucharczyk
  • mgr Aleksandra Maj
  • mgr Marta Mozal
  • mgr Ilona Suder
  • mgr Agnieszka Witkowska
  • mgr Ewa Gawłowska

Historia:

  • mgr Ewa  Bieńka
  • mgr Małgorzata Urbańska

Muzyka/ plastyka:

  • mgr Justyna Cioch
  • mgr Małgorzata Nowakowska - Mazur
  • mgr Jolanta Wielgus

Matematyka:

  • mgr Anna Górska
  • mgr Anna Podolak
  • mgr Eliza Różycka
  • mgr Krystyna Suska

Przyroda:

  • mgr Grażyna Pastuszka
  • mgr Barbara Zielińska

Wychowanie do życia w rodzinie

  • mgr Dorota Rogozińska

Technika

  • mgr Iwona Abramczyk
  • mgr Andrzej Jeruzal
  • mgr Justyna Cioch

Informatyka:

  • mgr Iwona Abramczyk
  • mgr Eliza Różycka

Wychowanie fizyczne:

  • mgr Sławomir Góra
  • mgr Andrzej Jeruzal
  • mgr Katarzyna Marynowska
  • mgr Cezary Mirski

Religia:

  • mgr Grażyna Gadkowska
  • mgr Bożena Kaptur
  • mgr Mirosława Stępień
  • mgr ks.Wojciech Pelczar

Nauczyciele asystenci:

  • mgr Anna Chamera
  • mgr Arkadiusz Jeruzal

Biblioteka:

  • mgr Renata Łodej

Świetlica szkolna

  • mgr  Edyta Kowalska
  • mgr Jolanta Maj
  • Sylwia Raczyńska
  • mgr Danuta Wójcik
  • mgr Iwona Wojciechowska

Nauczyciele terapeuci

  • mgr Iwona Skalmierska - tyflopedagogika
  • mgr Justyna Grotek - terapia autyzmu, TUS
  • mgr Beata Darnowska - terapia autyzmu
  • mgr Urszula Rafałkowska - terapia autyzmu
  • mgr Marta Sucholewska - logopeda
  • mgr Eliza Adamska - surdopedagogika
  • mgr Krystyna Winczewska - surdopedagogika
  • mgr Anna Siporska - oligofrenopedagogika
  • mgr Beata Buduła - oligofrenopedagogika
  • mgr Barbara Czyż - oligofrenopedagogika
  • mgr Beata Kwiecień - oligofrenopedagogika
  • mgr Urszula Sadrak - integracja sensoryczna

Świetlica środowiskowa

  • mgr Anna Sarna